Infrasauny, sauny, bazény a trampolíny

NordicTrack RX800

Hodně žádaný výrobek NordicTrack RX800 od kvalitní značky NordicTrack jednoduše můžete pořídit zde za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 13 990 Kč.
EAN: 0043619616118
NordicTrack RX800
Ověřit dostupnost
Značka: NordicTrack
13 990
Popis produktu

NORDICTRACK RX800 je kvalitní veslovací trenažér, který svým majitelům poskytne kvalitní mechaniku v kombinaci s ergonomií. Stroj je určen jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Robustní rám disponuje nosností do 130 kg a nabízí přirozenou ergonomii pohybu při zapojení množství svalů (při tréninku na veslovacím trenažéru se využívá až 84 % svalů). To je zárukou správného pohybu, který bude pohodlný pro drobné i vyšší postavy.

Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, zaručuje dlouhodobou životnost stroje i při pravidelném domácím tréninku. Brzdný systém je vytvářen prostřednictvím vzduchového odporu s dopomocí magnetického SMR™ (SILENT MAGNETIC RESISTANCE SYSTEM). Zátěž lze nastavit do 5 pozic, a to pomocí posuvné páky. Správným tréninkem nejenže budujete svalovou hmotu, ale také si zvyšujete celkovou kondici a zlepšujete kardiovaskulární systém. A to aniž dochází k nebezpečnému zatížení kloubního systému.

Počítač má multifunkční podsvícený 5″ LCD displej s držákem na tablet, který je snadno ovladatelný a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, aktuální rychlost, počet záběrů celkový a za minutu, watty, ujetá vzdálenost, spálené kalorie. Programová nabídka obsahuje celkem 20 přednastavených programů. 10 wattových a 10 pro spalování kalorií. Tyto programy ovšem neřídí zátěž, ta se nastavuje manuálně.

Tablet není součástí dodávky.

Displej je nastavitelný do různých pozic pomocí aretačního šroubu. Snadno tak najdete optimální polohu, která bude vyhovovat právě vaší výšce. Připojení MP3 a vestavěné reproduktory umožní poslech oblíbené hudby. Napájení je možné dvěma způsoby: přes síťový adaptér 9V nebo pomocí 4 baterií typu D. 

Anatomicky tvarované sedlo poskytne pohodlnou jízdu. Je umístěn ve výšce 37 – 40 cm nad podlahou, pojezd je mírně naklopen a osazen kvalitními ložisky, které zaručují dlouhodobou životnost i při pravidelném tréninku. Profesionální nášlapy se zvedací patou nastavíte dle velikosti nohy. Nastavitelné řemínky jednoduše zafixují chodidlo do stabilní pozice. To všechno ještě více zvyšuje efektivitu tréninku a eliminuje zatížení kotníků. 

Veslovací trenažér je vybaven inovativním skládacím systémem „SpaceSaver“ a transportními kolečky v přední části stroje. Stroj tak snadno složíte do úsporných rozměrů 91 x 55 x 111 cm a manipulace s ním bude velmi snadná. 

Na kompletní stroj poskytujeme 3 roky záruku, na rám trenažéru pak 5 let záruku. Záruční i pozáruční servis zajišťujeme přímo u zákazníka doma.

Parametry veslařského trenažéru NORDICTRACK RX800:

Nosnost stroje:
130 kg
Hmotnost stroje:
41 kg
Způsob využití:
Domácí
Pojezd sedáku:
Pojezd s ložisky
Opěrky nohou:
Profesionální nášlapy se zvedací patou
Počet programů celkem: 
20 přednastavených
Možnost složení stroje:
Ano
Transportní kolečka:
Ano
Měřené hodnoty:
Čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost, výkon ve wattech, počet záběrů celkem, za minutu  
Měření tepu srdce:
Ne
Brzdný systém:
Vzduchová brzda
Regulace zátěže:
Manuální otočnou pákou
Typ displeje:
LCD podsvícený
Napájení:
Síťová přípojka 9 V nebo 4x baterie typ D
Rozměry stroje po sestavení (d. x š. x v.):
220 x 55 x 66 cm
Záruka na kompletní stroj:
3 roky
Záruka na rám stroje:
5 let