Nafukovací Lehátko S Oknem Intex 188 X 71 Cm Tyrkysová

Lehátko do vody Intex je kvalitní 188 x 71 cm vinylové lehátko k moři, jezeru či do bazénu. Nafukovačka je vhodná pro děti i dospělé. Velké... více informací »
Nafukovací Lehátko S Oknem Intex 188 X 71 Cm Tyrkysová
Značka: Intex
229 Kč
Do obchodu
Lehátko do vody Intex je kvalitní 188 x 71 cm vinylové lehátko k moři, jezeru či do bazénu. Nafukovačka je vhodná pro děti i dospělé. Velké...

Lehátko do vody Intex je kvalitní 188 x 71 cm vinylové lehátko k moři, jezeru či do bazénu. Nafukovačka je vhodná pro děti i dospělé. Velké nafukovací lehátko na vodu disponuje svěžím designem a zároveň umožňuje průhled pod vodní hladinu prostřednictvím okýnka.

Průhledný polštář poskytne vašim dětem možnost sledovat podvodní život. Lehátko má 2 vzduchové komory a je velmi skladné. Snadno jej nafouknete a vyfouknete.

Vinylový materiál má sílu 0,28 mm. Díky tomu je nafukovací lehátko do vody pevné.

Unikátní produkt máte možnost dostat přímo tady u nás umístěný v rubrice vše pro děti! Nyní najdete vyjímečné zboží z této sekce snadno online. Tento vyjímečný výrobce Intex dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky.

Kvalitní a levný kus Nafukovací Lehátko S Oknem Intex 188 X 71 Cm Tyrkysová od odblíbeného výrobce INTEX jednoduše můžete získat tady a teď za výhodnou cenu. Právě teď jen za 229 Kč.