Nafukovací Lehátko Bestway Surf Rider 112 X 40 Cm

Nafukovací prkno pro děti Bestway SURF RIDER je dostupné ve 2 barvách. V modré a v oranžové barvě. Nafukovací matrace je vhodná pro děti od 3 do... více informací »
Nafukovací Lehátko Bestway Surf Rider 112 X 40 Cm
Značka: Bestway
159 Kč
Do obchodu
Nafukovací prkno pro děti Bestway SURF RIDER je dostupné ve 2 barvách. V modré a v oranžové barvě. Nafukovací matrace je vhodná pro děti od 3 do...

Nafukovací prkno pro děti Bestway SURF RIDER je dostupné ve 2 barvách. V modré a v oranžové barvě. Nafukovací matrace je vhodná pro děti od 3 do 10 let věku.

Lehátko do vody SURF RIDER je vyrobeno z pevného vinylu a disponuje madly pro snadnější úchop a lepší stabilitu dítěte.

Děti tento surf ocení jak v bazénu, tak na jezeře nebo u moře. Konstrukce je stabilní, díky tomu si děti užijí na vodní hladině spoustu zábavy.

Nafouknutí a vyfouknutí lehátka na vodu je snadné a rychlé.

Součástí balení je také opravná sada.

Ve slevě tento produkt můžete najít bez obtíží na našich stránkách zařazený v sekci k vodě. Podívejte se na kvalitní produkty z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přední dodavatel Bestway pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele Bestway. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento výjimečný kus Nafukovací Lehátko Bestway Surf Rider 112 X 40 Cm originál od značky Bestway snadno můžete najít zde teď ve výprodejové akci! Nabídky od 159 Kč.
Další produkty z kategorie K vodě