Movit Hořčík B6 Chelát 100 Mg, 90 Veganských Kapslí


249 Kč

Tento kvalitní výrobek Movit Hořčík B6 Chelát 100 Mg, 90 Veganských Kapslí pocházející od značky MOVIt Energy s.r.o. pořídíte u nás teď opravdu levně. Nyní za akční cenu 249 Kč

Popis produktu

HOŘČÍK S VYSOKOU BIODOSTUPNOSTÍ
– chelátová forma bis-glycinát hořčíku
– účinný a vhodný i při těhotenství a kojení
– výborná vstřebatelnost a biodostupnost

SVALY, NERVY, ENERGIE, PSYCHIKA
Magnesium (hořčík) a vitamin B6 (pyridoxin) přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, normální syntéze bílkovin. Hořčík přispívá k normální funkci svalů, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů. Podílí se také na procesu dělení buněk.

Obsah aktivních látek:
Obsah v 1 kapsli
Hořčík (magnesium) – 100 mg
Vitamin B6 (pyridoxin) – 2,1 mg

Složení: bis-glycinát hořčíku, protispékavé látky: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, pyridoxin hydrochlorid, HPMC kapsle (hypromelóza, gelanová guma, PEG).

Dávkování: 1-2 kapsle denně, zapít tekutinou.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Hmotnost: 108,5 g

Skladování: v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C.

Minimální trvanlivost: do data uvedeného na obale.

Výrobce: Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, 18600 Praha – www.movitenergy.cz

Doplněk stravy bis-glycinát hořčíku, protispékavé látky: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, pyridoxin hydrochlorid, HPMC kapsle: hypromelóza, gelanová guma, PEG.