Mochtoys Domek dětský zahradní s kytičkami 120x120x120cm plast

Krásný plastový domek na zahradu vypadá jako opravdový. Má otevírací okna a dveře. Součástí balení je krmítko pro ptáčky, květináč a z boku... více informací »
Mochtoys Domek dětský zahradní s kytičkami 120x120x120cm plast
Značka: Marimex
3 590 Kč
Do obchodu
Krásný plastový domek na zahradu vypadá jako opravdový. Má otevírací okna a dveře. Součástí balení je krmítko pro ptáčky, květináč a z boku...

Krásný plastový domek na zahradu vypadá jako opravdový. Má otevírací okna a dveře. Součástí balení je krmítko pro ptáčky, květináč a z boku tabule, na kterou se dá psát a malovat.
Domeček je stabilní, což umožňuje dítěti domkem prolézat a bezpečně si hrát.

barvy jsou odolné UV záření
kvalitní a bezpečný plast
domek nemá podlahu
vyrobeno v EU
pro děti od 1 roku
jednoduchá montáž
rozměry (DxŠxV): 122 x 120 x 120,5 cm
hmotnost: 15,2 kg

Součástí domku jsou makety:

krmítko pro ptáčky
květináč
tabule, na kterou se dá malovat fixy na bílé tabule (fixy nejsou součástí balení)Velmi oblíbený produkt Mochtoys Domek dětský zahradní s kytičkami 120x120x120cm plast jde nakoupit aktuálně tu na našich stránkách v oblíbené sekci hrací domečky! Získejte akční kusy z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu! Věhlasná značka Marimex prodává skvělé zboží Podívejte se sami. U nás nabízíme více, mrkněte na více skvělých kousků značky Marimex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Mochtoys Domek dětský zahradní s kytičkami 120x120x120cm plast originál od výrobce Marimex získáte tady za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 3 590 Kč.