Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 90 Cm

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a... více informací »
Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon
Značka: Miflex
1 290 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a...

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Žádaný kousek Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 90 Cm máte možnost najít lehce tu na webu ve známé kategorii automatiky! Prozkoumejte ještě jiné zboží z této populární kategorie za super ceny. Přední dodavatel Miflex vám poskytuje skvělý sortiment. Vždyť to vidíte sami. To ale není všechno, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od výrobce Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 90 Cm od oblíbené značky Miflex naleznete zde teď ve slevě! Cena od 1 290 Kč.