Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 75 Cm

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a... více informací »
Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon
Značka: Miflex
1 195 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a...

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Vynikající produkt Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: je k sehnání právě nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice automatiky! Nyní můžete získat skvělé produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené produkty značky Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 75 Cm značky Miflex snadno můžete najít na našich stránkách nyní levně! Nyní lze objednat jen za 1 195 Kč.