Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 56 Cm

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a... více informací »
Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon
Značka: Miflex
1 070 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a...

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Hodně žádaný produkt Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 56 Cm máte možnost pořídit v pohodě tady a teď na našem webu v populární sekci automatiky! Máme pro vás zlevněné kousky z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další vybrané kousky od výrobce Miflex. Najdete je níže na této stránce.

Tento designový produkt Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 56 Cm od oblíbené značky Miflex jednoduše získáte u nás za výhodnou cenu. Cena od 1 070 Kč.