Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 150 Cm

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a... více informací »
Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon
Značka: Miflex
1 604 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a...

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Žádaný produkt jde získat jednoduše tu na stránkách zařazený v sekci automatiky! Prozkoumejte vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice z pohodlí domova. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od dodavatele Miflex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Miflex má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Akční výrobek Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 150 Cm od známé společnosti Miflex snadno můžete najít tady a teď skutečně levně. V akci od 1 604 Kč.