Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 120 Cm

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a... více informací »
Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon
Značka: Miflex
1 416 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a...

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Výjimečný produkt Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 120 získáte bez obtíží tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii automatiky. Získejte kvalitní kousky ve zmiňované sekci snadno online! To není všechno, máme toho více. Podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Miflex. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Miflex vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment.

Zlevněný výrobek Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 120 Cm od top výrobce Miflex jednoduše najdete tady teď za akční cenu. Právě lze objednat jen za 1 416 Kč.