Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 100 Cm

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a... více informací »
Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon
Značka: Miflex
1 321 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.Vlastnosti a...

Vysoce flexibilní středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Kvalitní a levný produkt Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 100 Cm je k získání rovněž tady u nás ve známé sekci automatiky. Prozkoumejte ještě další produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! V očích zákazníků populární výrobce Miflex dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a žádaný kus Miflex Xt-tech Lp Středotlaká Hadice Carbon, Délka: 100 Cm od odblíbeného výrobce Miflex jednoduše můžete sehnat zde nyní ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 1 321 Kč.