Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: 90 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon
Značka: Miflex
1 325 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Super produkt je k dostání přímo tu na našem webu zařazený v rubrice automatiky. Prozkoumejte akční produkty z této známé sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Diskontní produkt Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: 90 Cm od kvalitní značky Miflex snadno můžete získat právě teď skutečně levně. Právě teď jen za 1 325 Kč.