Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: 65 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon
Značka: Miflex
979 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Hodně žádaný kus Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: 65 Cm můžete dostat taky tu na stránkách v populární sekci automatiky! Nyní si můžete koupit nové zboží z této kategorie za super peníze. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další prověřené produkty od značky Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce Miflex vám nabízí skvělý sortiment. Přesvědčte se!

Tento diskontní produkt Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: 65 Cm od odblíbeného výrobce Miflex snadno najdete u nás teď za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 979 Kč.