Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: 56 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon
Značka: Miflex
893 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Vynikající produkt Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: je k sehnání ještě tady a teď na našich stránkách v sekci automatiky! Nyní můžete najít vyjímečné zboží ve zmiňované kategorii za super ceny! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky Miflex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Miflex Xt-tech Inflátorová Hadice Carbon, Délka: 56 Cm od odblíbeného výrobce Miflex jednoduše můžete najít tady a teď právě se slevou! Nabídky již od 893 Kč.