Miflex Infltorová Hadice 25 Cm, černá

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Infltorová Hadice 25 Cm
Značka: Miflex
608 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Tento unikátní výrobek Miflex Infltorová Hadice 25 můžete koupit právě teď tu na webu v rubrice automatiky. Připravili jsme akční kousky z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Miflex Infltorová Hadice 25 Cm, černá od populární značky Miflex můžete získat tady a teď téměř zdarma! Nyní pořídíte jen za 608 Kč.