Miflex Inflátorová Hadice černá, Délka: 75 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice černá
Značka: Miflex
703 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Unikátní a oblíbený produkt je k dispozici rovněž tu na stránkách v sekci automatiky. Vyberte si kvalitní výrobky z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Věhlasný dodavatel Miflex pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment. A to je teprve začátek. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Miflex Inflátorová Hadice černá, Délka: 75 Cm s osvědčenou značkou Miflex snadno naleznete zrovna levně! Nyní za akční cenu 703 Kč.