Miflex Inflátorová Hadice černá, Délka: 65 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice černá
Značka: Miflex
675 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Levný produkt jde koupit zrovna tady na webu v oblíbené sekci automatiky! Máme pro vás ještě ostatní zboží ze zmíněné sekce za parádní cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další produkty značky Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Dodavatel Miflex má na skladě velmi kvalitní sortiment.

Tento nejprodávanější kus Miflex Inflátorová Hadice černá, Délka: 65 Cm s osvědčenou značkou Miflex jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní v akci! Právě lze objednat jen za 675 Kč.