Miflex Inflátorová Hadice 90 Cm červená, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 90 Cm červená
Značka: Miflex
874 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Tento oblíbený výrobek Miflex Inflátorová Hadice 90 Cm máte možnost nakoupit právě zde na stránkách v kategorii automatiky. Připravili jsme nové produkty z této známé kategorie v bezva akci! U zákazníků oblíbená značka Miflex pro vás vyrábí kvalitní výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Nejprodávanější kus Miflex Inflátorová Hadice 90 Cm červená, Délka: pocházející od značky Miflex můžete najít na našich stránkách teď právě levně. Nabídka od 874 Kč.