Miflex Inflátorová Hadice 90 Cm Carbon, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 90 Cm Carbon
Značka: Miflex
874 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Hodně prodávaný produkt naleznete bez obtíží tu v rubrice automatiky! Nyní můžete koupit zlevněné produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Populární dodavatel Miflex má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment.

Oblíbený produkt Miflex Inflátorová Hadice 90 Cm Carbon, Délka: od populárního výrobce Miflex můžete pořídit tady teď téměř zdarma! Nabídky již od 874 Kč.