Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm žlutá, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm žlutá
Značka: Miflex
817 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Oblíbený a akční produkt získáte jednoduše tady u nás v rubrice automatiky! Nyní pořídíte ještě podobné výrobky z naší kategorie ve výhodné akci! Přední výrobce Miflex svým zákazníkům nabízí kvalitní zboží. U nás nabízíme více, podívejte se také na další produkty od značky Miflex. Najdete je níže na této stránce.

Akční produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm žlutá, Délka: od top značky Miflex jednoduše můžete najít tady teď právě ve slevě! Cena již od 817 Kč.