Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm žlutá, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm žlutá
Značka: Miflex
1 075 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Hodně žádaný kus jde pořídit pohodlně tady a teď na našich stránkách v sekci automatiky! Nyní můžete koupit parádní produkty z této kategorie za internetové ceny. To není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další skvělé produkty značky Miflex. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm žlutá, Délka: od top značky Miflex jednoduše můžete najít tady teď právě ve slevě! Cena již od 1 075 Kč.