Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Zelená, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Zelená
Značka: Miflex
817 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Velmi prodávaný produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Zelená, Délka: pořídíte teď na našich stránkách ve známé sekci automatiky. Podívejte se na ostatní produkty ze zmíněné kategorie za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený výrobce Miflex má v nabídce velmi kvalitní výrobky Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce Miflex. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Zelená, Délka: značky Miflex pořídíte u nás právě za akční cenu. Akční cena od 817 Kč.