Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Růžová, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Růžová
Značka: Miflex
817 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Tento exkluzivní produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm můžete získat bez obtíží tady na našich stránkách v oblíbené rubrice automatiky! Podívejte se na ještě jiné kusy z naší kategorie za parádní cenu. Známá značka Miflex pro své zákazníky nabízí špičkový sortiment. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další zboží od výrobce Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný výrobek Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Růžová, Délka: od odblíbeného výrobce Miflex jednoduše seženete zde nyní levně! Akční cena 817 Kč.