Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Růžová, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Růžová
Značka: Miflex
1 075 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Hodně povedený výrobek Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Růžová, Délka: lze nakoupit nyní tady na stránkách ve známé kategorii automatiky! Nyní můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny!

Zlevněný výrobek Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm Růžová, Délka: od odblíbeného výrobce Miflex jednoduše seženete zde nyní levně! Akční cena 1 075 Kč.