Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm černá, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm černá
Značka: Miflex
1 075 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm černá, Délka: jde koupit již dnes tady na našem webu v populární kategorii automatiky. Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky z této kategorie snadno online. U nás vám nabízíme více, u nás najdete více skvělých produktů značky Miflex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Miflex má v nabídce vysoce kvalitní zboží

Unikátní a oblíbený produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm černá, Délka: od kvalitní značky Miflex jednoduše naleznete zde teď právě skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 1 075 Kč.