Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm, Carbon

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm
Značka: Miflex
817 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Akční produkt máte možnost získat aktuálně na našem webu v oblíbené sekci automatiky. Vyberte si akční kusy z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás totiž najdete další prověřené kousky od dodavatele Miflex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Miflex dlouhodobě prodává kvalitní produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Kvalitní a oblíbený produkt Miflex Inflátorová Hadice 75 Cm, Carbon od známé společnosti Miflex snadno můžete pořídit tady a teď téměř zdarma! Aktuálně v akci za 817 Kč.