Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm, Modrá

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm
Značka: Miflex
788 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Tento diskontní produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm, můžete koupit taky u nás umístěný v rubrice automatiky! Vyberte si ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za akční cenu. Přední dodavatel Miflex dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky

Tento unikátní produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm, Modrá od oblíbené značky Miflex snadno naleznete zde teď skutečně výhodně. Teď v akci 788 Kč.