Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm červená, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm červená
Značka: Miflex
788 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Vynikající produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm červená, Délka: můžete najít již dnes tady a teď na našich stránkách v populární rubrice automatiky! Nyní si můžete vybrat podobné kousky ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Oblíbený výrobce Miflex má na skladě vysoce kvalitní výrobky. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se také na více skvělých produktů značky Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Vynikající produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm červená, Délka: od značky Miflex snadno můžete pořídit tady za akční cenu. Teď za akční cenu 788 Kč.