Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm červená, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm červená
Značka: Miflex
1 050 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Ve slevě kus můžete dostat lehce na našich stránkách v populární sekci automatiky. Nyní koupíte ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. U nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Miflex má ve stále nabídkce vynikající produkty A to ještě není vše!

Vynikající produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm červená, Délka: od značky Miflex snadno můžete pořídit tady za akční cenu. Teď za akční cenu 1 050 Kč.