Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm Carbon, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm Carbon
Značka: Miflex
788 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Unikátní a žádaný produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 seženete teď tady na našem webu zařazený v kategorii automatiky! Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii snadno online. Oblíbená značka Miflex má na skladě vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Miflex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kus Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm Carbon, Délka: od oblíbené značky Miflex jednoduše můžete získat zde teď v akci! Akční cena již od 788 Kč.