Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm Bílá, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm Bílá
Značka: Miflex
788 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Tento unikátní produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 je k získání rovnou tady na stránkách zařazený v sekci automatiky! Podívejte se na parádní produkty z této rubriky jednoduše online. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka Miflex vyrábí prvotřídní produkty.

Velmi žádaný produkt Miflex Inflátorová Hadice 65 Cm Bílá, Délka: od značky Miflex jednoduše můžete získat u nás opravdu výhodně. Akční cena 788 Kč.