Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm Růžová, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm Růžová
Značka: Miflex
1 000 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Hodně oblíbený kousek Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm Růžová, lze koupit mimo jiné na webu ve známé rubrice automatiky. Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za internetové ceny. Věhlasná značka Miflex pro své zákazníky poskytuje kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! To však není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další zboží od značky Miflex. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm Růžová, Délka: od známého výrobce Miflex získáte tady teď skutečně levně! Nabídky od 1 000 Kč.