Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm červená, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm červená
Značka: Miflex
712 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Tento zlevněný produkt Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm červená, je dostupný v pohodě tu na našich stránkách ve známé kategorii automatiky! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z naší kategorie ve slevě! Značka Miflex má v nabídce top produkty Přesvědčte se.

Nejprodávanější kus Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm červená, Délka: s osvědčenou značkou Miflex snadno můžete sehnat tady nyní opravdu levně! V akci od 712 Kč.