Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm černá, Délka:

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm černá
Značka: Miflex
1 000 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Tento výjimečný produkt Miflex Inflátorová Hadice 55 je k dostání bez problémů u nás v populární sekci automatiky. Nyní si můžete koupit oblíbené zboží z této populární sekce v akci! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás v nabídce najdete více produktů značky Miflex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Miflex Inflátorová Hadice 55 Cm černá, Délka: od výrobce Miflex jednoduše najdete zde teď za výprodejovou cenu. Nabídka od 1 000 Kč.