Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 90 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová
Značka: Miflex
874 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Akční a ve slevě produkt Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová jde sehnat právě tady na našem webu v oblíbené sekci automatiky. Nyní můžete najít ještě další produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás najdete další kvalitní zboží značky Miflex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Miflex dlouhodobě dodává vynikající produkty

Tento velmi žádaný kus Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 90 Cm značky Miflex jednoduše seženete zde opravdu výhodně! Nabídka již od 874 Kč.