Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 65 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová
Značka: Miflex
788 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Nový produkt Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 65 Cm pořídíte jednoduše tady u nás v kategorii automatiky. Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této populární sekce za super ceny! Přední výrobce Miflex vám poskytuje velmi kvalitní výrobky.

Tento neodolatelný produkt Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 65 Cm od kvalitní značky Miflex naleznete u nás se slevou! Aktuálně v akci za 788 Kč.