Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 65 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová
Značka: Miflex
1 050 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Často hledaný výrobek lze pořídit bezprostředně na webu zařazený v kategorii automatiky! Nyní pořídíte parádní kousky z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další prověřené zboží značky Miflex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Miflex vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní výrobky. Vždyť to vidíte sami!

Tento neodolatelný produkt Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 65 Cm od kvalitní značky Miflex naleznete u nás se slevou! Aktuálně v akci za 1 050 Kč.