Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 55 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice... více informací »
Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová
Značka: Miflex
1 000 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Tento velmi oblíbený produkt pořídíte právě na našich stránkách zařazený v rubrice automatiky. Najděte si kvalitní kusy ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! To ale však není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele Miflex. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Miflex dlouhodobě poskytuje skvělé produkty. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento neodolatelný produkt Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 55 Cm od kvalitní značky Miflex naleznete právě zde se slevou! Právě teď jen za 1 000 Kč.