Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 55 Cm

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého... více informací »
Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová
Značka: Miflex
712 Kč
Do obchodu
Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého...

Vysoce flexibilní inflátorová středotlaká hadice Extreme s nylonovým opletením vhodné k inflátoru nebo jako napouštěcí hadice suchého obleku.

Vlastnosti a výhody tlakových hadic:
Průměrná životnost je 3x delší než u běžných gumových hadic.
O více než 30% lehčí než gumové hadice.
Extrémně flexibilní.
Vynikající odolnost proti proražení, oděru a UV.
Několikrát vyšší tlaková odolnost než u běžných LP hadic.
Více než 30 bezpečnostních testů na každou hadici.
Standardní LP závit 3/8″ UNF.

Pro závit W 1/2″ např. výstup I.st Cousteau, Apeks atd. je možné objednat k hadicím odpovídající redukci viz.související produkty.

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.

Neodolatelný produkt Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 55 Cm jde nakoupit jednoduše tady na našich stránkách zařazený v rubrice automatiky. Nyní pořídíte další produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od výrobce Miflex. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento neodolatelný produkt Miflex Extreme Inflátorová Hadice Oranžová Oranžová, Délka: 55 Cm od kvalitní značky Miflex naleznete právě zde se slevou! Právě teď jen za 712 Kč.