Miflex Carbon Hp Hadice, 80 Cm Carbon, Délka:

Nová vysokotlaká hadice z nabídky firmy Miflex vyvinuta pro extrémní zátěž.Hadice je mnohem robustnější než již dobře známá Miflex Xtreme-HI... více informací »
Miflex Carbon Hp Hadice
Značka: Miflex
1 026 Kč
Do obchodu
Nová vysokotlaká hadice z nabídky firmy Miflex vyvinuta pro extrémní zátěž.Hadice je mnohem robustnější než již dobře známá Miflex Xtreme-HI...

Nová vysokotlaká hadice z nabídky firmy Miflex vyvinuta pro extrémní zátěž.

Hadice je mnohem robustnější než již dobře známá Miflex Xtreme-HI ale současně je také stále mnohem pružnější a ohebnější než klasická gumová HP hadice.

Její kvalitu a odolnost také ocení techničtí a expediční potápěči, kteří hadici budou aktivně používat a dochází u nich k častému kontaktu například s vraky nebo stěnami jeskyní.

Hadice splňují požadavky normy EN250.

Hadice je zakončena standradními koncovkami M 7/16″ UNF, F 7/16″ UNF.

Pracovní tlak: 300 Bar
Venkovní průměr hadice: 7.5mm

Výsledky testování:
Destrukční tlak: > 2,000 Bar (norma EN250 vyžaduje pouze tlak 1250 Bar)
Test v tahu: více než 250kg (norma EN250 vyžaduje pouze 100Kg)

Na přání zákazníka sestavujeme kompletní sady DIR hadic k novým i starším regulátorům v našem servisu zdarma dle přání zákazníka.


Povedený výrobek Miflex Carbon Hp Hadice, 80 Cm můžete najít rovnou tu na našem webu zařazený v rubrice automatiky. Nyní můžete získat unikátní produkty z této známé rubriky v bezva akci. V očích zákazníků populární výrobce Miflex pro vás vyrábí top výrobky. A to je teprve začátek.

Ve slevě tento kus Miflex Carbon Hp Hadice, 80 Cm Carbon, Délka: od známého výrobce Miflex jednoduše můžete pořídit zde v akci. Cena od 1 026 Kč.