Med do sauny – vůně eukalyptu | 11105962

100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši... více informací »
Med do sauny - vůně eukalyptu | 11105962
Značka: Marimex
399 Kč
Do obchodu
100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši...

100% přírodní med do sauny s vonnými oleji, vitamíny a komplexem bylinných výtažků je určen pro dokonalou péči o Vaši pokožku. Vůně eukalyptus. Med kůži vyživuje, zvyšuje její energetickou hodnotu a celkově pokožku a buňky regeneruje. Silný antioxidant vitamín E a C potlačuje působení volných radikálů a chrání buňky před poškozením. Pokožka zůstane hedvábně jemná a ošetřená.

Ideální do sauny

Med v sauně se zahřeje a změní konzistenci z tuhé na tekutou. Jemně si potřete medem pokožku a tím zintenzivníte  otevření pórů a vyplavení všech nečistot. Nechte na pokožce 5 – 10 minut působit a poté smyjte vlažnou vodou.

Výjimečný a žádaný kus Med do sauny - vůně eukalyptu | 11105962 od populárního výrobce Marimex jednoduše najdete právě nyní za výhodnou cenu. Ceny od 399 Kč.