Mcnett šampon Na Neopren

Znáte ten nepříjemný zápach mokrého špinavého neoprenu? Není problém se tohoto problému zbavit. Šampon na mokré a suché obleky a veškeré... více informací »
Mcnett šampon Na Neopren
Značka: McNETT
212 Kč
Do obchodu
Znáte ten nepříjemný zápach mokrého špinavého neoprenu? Není problém se tohoto problému zbavit. Šampon na mokré a suché obleky a veškeré...

Znáte ten nepříjemný zápach mokrého špinavého neoprenu? Není problém se tohoto problému zbavit. Šampon na mokré a suché obleky a veškeré neoprenové vybavení od výrobce McNETT udrží Váš neopren krásně čistý a bez nepříjemného zápachu. Díky šamponu odstraníte z neoprenu organické zbytky jako jsou řasy a bakterie. navíc odstraní i zbytky chloru a řas, neoprenové vybavení poté zůstává krásně čisté a svěží. 

Díky tomu, že je neopren čištěn se prodlužuje jeho životnost.

  • Koncentrovaný prací prostředek na veškeré neoprenové výrobky, který má antiseptické účinky a také chrání tkaninu neoprenu.
  • Láhev o obsahu 237 ml.
  • Určeno pro ruční praní.
  • Dávkování podle údajů na obalu (2 vršky na 4 l vody), silně znečistěná místa lze však prát i více koncentro­vaným přípravkem.
  • Je dokonale vymyvatelný a nezanechává na neoprenových oblecích žádné mapy.

Tento unikátní kousek můžete koupit aktuálně na našich stránkách v oblíbené kategorii údržba! Mrkněte na kvalitní zboží ze zmíněné sekce za extra cenu! U zákazníků oblíbený výrobce McNETT dodává kvalitní sortiment. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky McNETT. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Mcnett šampon Na Neopren od známé značky McNETT jednoduše můžete najít právě nyní za výprodejovou cenu! Nabídky již od 212 Kč.