MASTERsil Aquachek proužkový tester 4v1 (50ks)

Aquachek tester 4v1 - proužkový tester. Testujete: volný chlor, pH, celkovou alkalitu, kyselinu Kyanurovou (Stabilizátor). Ideální... více informací »
MASTERsil Aquachek proužkový tester 4v1 (50ks)
Značka: Hanscraft
199 Kč
Do obchodu
Aquachek tester 4v1 - proužkový tester. Testujete: volný chlor, pH, celkovou alkalitu, kyselinu Kyanurovou (Stabilizátor). Ideální...

Aquachek tester 4v1 – proužkový tester. Testujete: volný chlor, pH, celkovou alkalitu, kyselinu Kyanurovou (Stabilizátor). Ideální pro ty, kteří dávají přednost chloru jako hlavnímu desinfekčnímu prostředku v bazénu nebo ve vířivkách. Test 4v1 Aquachek zahrnuje i testování kyseliny Kyanurové, která je obzvláště důležitá ve venkovních vířivkách nebo v bazénech, neboť chlor bývá rozptýlen UV zářením.
 
Získejte 4 důležité výsledky jedním testem! Jen vložíte AquaChek Yellow (4v1) do Vaší vířivky nebo do bazénu na pár vteřin, vytáhnete a výsledek máte okamžitě!
Ideálním způsobem měření je testovat alespoň dvakrát týdně.
Pokyny:

Ponořte proužek do vody a okamžitě jej vytáhněte.
Držte proužek ve vodorovné poloze 15 sekund (nesetřepávejte přebytečnou vodu z proužku).
Porovnejte barvu polštářku pro měření pH, volného chlóru, celkové alkality a stabilizátoru (v tomto pořadí) s barevnou tabulkou na štítku.

 Nejlepších výsledků při zkoušce stabilizátoru (kyselina Kyanurová) se dosahuje při pH v rozmezí 7,0 až 8,4 a celková alkalita by měla
být nejvýše 240 ppm.
Důležité upozornění:
Pokud přípravek nepoužíváte, víčko pevně dotáhněte. Používejte do data uvedeného na víčku.
Pro výklad diagramu na láhvi: LOW = NÍZKÝ, OK = OK, HIGH = VYSOKÝ
Tento akční výrobek lze získat nyní tu na našem webu umístěný v rubrice bazénová chemie! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty z této známé rubriky ve výprodejové akci! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele Hanscraft. Najdete je níže na této stránce.

Tento designový produkt MASTERsil Aquachek proužkový tester 4v1 (50ks) od známého výrobce Hanscraft snadno můžete sehnat tady teď ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 199 Kč.