Marimex STOP řasám – sada 2 ks | 19900032

Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti... více informací »
Marimex STOP řasám  - sada 2 ks | 19900032
Značka: Marimex
349 Kč
Do obchodu
Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti...

Přípravek slouží k zabránění růstu řas, které jsou schopny přivyknout si na chlor během několika dní. Je účinný proti řasám a plísním, v menší míře i proti bakteriím. Má preventivní i likvidační účinky, ničí většinu běžných řas vyskytujících se v bazénech, má bakteriostatické účinky proti některým patogenním bakteriálním kmenům a je slučitelný s chlorovými i bezchlorovými přípravky používanými k dezinfekci vody. 

Spory řas jsou do bazénu neustále přenášeny prostřednictvím prachu, větru a deště. Rychle se vyvíjejí působením slunečního světla a teplé vody. V okamžiku, kdy jsou řasy již viditelné, vyvinuly se jich miliony v každém litru vody. Dno a stěny bazénu jsou pak kluzké, mazlavé a voda páchne.

S přípravkem Marimex Stop Řasám všem těmto nepříjemným přírodním jevům dáte sbohem.

Pro jaký bazén je produkt vhodný

Nadzemní bazény
Zapuštěné bazény
Vířivky
Určeno pro bazény se slanou i sladkou vodu 

Dávkování:

počáteční dávka: 30 ml na 1 m3 (1 000 l) vody (používá se po prvním naplnění bazénu) 
udržovací dávka: 10 ml na 1 m3 (1 000 l) vody (aplikuje se jedenkrát za 5 – 8 dní)
přípravek se dávkuje do bazénu při zapnutém filtračním zařízení
1 polévková lžíce je asi 15 ml přípravku
detailní dávkování najdete na obalu

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem á 1 l. 
Výhodná sada 2 ks v baleníDříve se tento produkt prodával pod názvem Algaestop

 
Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
 
Akční a ve slevě výrobek máte možnost nakoupit bezstarostně na našem webu umístěný v sekci bazénová chemie. Nyní můžete získat ještě další výrobky z této sekce za výprodejovou cenu. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný výrobek Marimex STOP řasám - sada 2 ks | 19900032 od společnosti Marimex snadno můžete sehnat právě teď se slevou. Akční ceny již od 349 Kč.