Marimex Spa Projasňovač 0,6 l | 11313114

Přípravek Marimex Spa Projasňovač odstraňuje zákal a projasňuje, dodá matné vodě jiskru, zvyšuje účinnost filtru. Oproti... více informací »
Marimex Spa Projasňovač 0
Značka: Marimex
199 Kč
Do obchodu
Přípravek Marimex Spa Projasňovač odstraňuje zákal a projasňuje, dodá matné vodě jiskru, zvyšuje účinnost filtru. Oproti...

Přípravek Marimex Spa Projasňovač odstraňuje zákal a projasňuje, dodá matné vodě jiskru, zvyšuje účinnost filtru.
Oproti vločkovači však má tu výhodu, že účinkuje i při nižších teplotách a nižších hodnotách pH. 

 Pro jaký bazén je produkt vhodný

Vířivky

Dávkování:

udržujte pH na hodnotách 6,8 až 7,2 
při použití Projasňovače se pH mírně sníží
před použitím přípravku řádně vyperte a propláchněte filtr
dávka 20 – 50 ml na 10 m3
detailní dávkování najdete na obalu

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 0,6 l

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
 
Vysoce kvalitní produkt Marimex Spa Projasňovač 0,6 l | 11313114 je dostupný taky na stránkách ve známé kategorii bazénová chemie! Nyní najdete parádní produkty z této populární sekce za příznivou cenu. Populární dodavatel Marimex dlouhodobě nabízí top produkty A to je teprve začátek! Náš sortiment je široký, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Marimex. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Marimex Spa Projasňovač 0,6 l | 11313114 od oblíbené značky Marimex jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní téměř zdarma! Právě teď jen za 199 Kč.