Marimex Prolézačka dětská Lil´Monkey Everest

Pevná a stabilní konstrukce. Jednoduchá montáž bez použití nářadí. Lehká a snadno manipulovatelná. Zlepšuje motoriku,... více informací »
Marimex Prolézačka dětská Lil´Monkey Everest
Značka: Lil 'Monkey
2 790 Kč
Do obchodu
Pevná a stabilní konstrukce. Jednoduchá montáž bez použití nářadí. Lehká a snadno manipulovatelná. Zlepšuje motoriku,...

Pevná a stabilní konstrukce. Jednoduchá montáž bez použití nářadí. Lehká a snadno manipulovatelná. Zlepšuje motoriku, koordinaci pohybů a sociální rozvoj dětí. Snadno složitelná, nezabírá místo když se nepoužívá.
Možnost vnitřního i venkovního použití.

hmotnost 9,35 kg
celková nosnost 80 kg
vhodné pro děti od 1,5 do 5 let
vyrobeno z kvalitního UV stabilního plastu (polypropylen)
splňuje bezpečnostní normy EN-71 a ASTM

Výhody prolézaček Lil´Monkey

Montáž a skladování

Sestavení prolézaček je intuitivní a rychlé. Všechny díly do sebe snadno zapadnou, a to bez použití nářadí. Stejně snadno se i složí a uskladní třeba pod postel.

Stabilní konstrukce

Veškeré komponenty jsou plastové a vynikají výjimečnou houževnatostí, flexibilitou a lehkostí. Díky tomu lze prolézačky umístit jak na zahradě, tak i v interiéru.

Bezpečnost

Produkty Lil‘ Monkey vznikly na základě mnohaletých zkušeností vývojářů dětských hraček. Jejich bezpečnost je díky tomu mnohonásobně testována a ověřena.

Rozměr postavené prolézačky se skluzavkou

šířka 120 cm
výška 120 cm
délka 150 cm
maximální zátěž 80 kg Designový kousek Marimex Prolézačka dětská Lil´Monkey jde nakoupit přímo tady u nás zařazený v sekci prolézačky! Máme pro vás ostatní produkty z této kategorie z pohodlí domova! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další prověřené produkty od dodavatele Lil ‚Monkey. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Lil ‚Monkey má velmi kvalitní zboží.

Neodolatelný výrobek Marimex Prolézačka dětská Lil´Monkey Everest originál od výrobce Lil 'Monkey získáte na našich stránkách teď se slevou. Teď v akci 2 790 Kč.
Další produkty značky Lil 'Monkey