Marimex Projasňovač 1 l | 11302007

Přípravek funguje jako velmi účinný vločkovač. Spolehlivě a bez problémů na sebe váže a odstraňuje zákaly, dodá matné... více informací »
Marimex Projasňovač 1 l | 11302007
Značka: Marimex
249 Kč
Do obchodu
Přípravek funguje jako velmi účinný vločkovač. Spolehlivě a bez problémů na sebe váže a odstraňuje zákaly, dodá matné...

Přípravek funguje jako velmi účinný vločkovač. Spolehlivě a bez problémů na sebe váže a odstraňuje zákaly, dodá matné bazénové vodě jiskru, účinně napomáhá při odstraňování nečistot z vody a významně zvyšuje účinnost filtrace.
 
Oproti vločkovači však má tu výhodu, že účinkuje i při nižších teplotách a nižších hodnotách pH. 

 Pro jaký bazén je produkt vhodný

Nadzemní bazény
Zapuštěné bazény
Vířivky
Určeno pro bazény se slanou i sladkou vodou 

Dávkování:

udržujte pH na hodnotách 6,8 až 7,2 
při použití Projasňovače se pH mírně sníží
před použitím přípravku řádně vyperte a propláchněte filtr
dávka 20 – 50 ml na 10 m3
detailní dávkování najdete na obalu

Způsob balení

Plastová uzavíratelná láhev
Tekutá forma přípravku
Objem 1 l. 

Výhody bazénové chemie

Vyrobeno v ČR

Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.

Účinnost ověřena

Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.

Komplexní péče

Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 
  Výjimečný a žádaný produkt Marimex Projasňovač 1 l | 11302007 můžete získat snadno tady a teď na našem webu ve známé kategorii ohřev vody k bazénům! Prozkoumejte unikátní zboží z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Marimex má k dispozici vynikající zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento velmi žádaný výrobek Marimex Projasňovač 1 l | 11302007 originál od výrobce Marimex můžete získat zde nyní za výhodnou cenu! Právě lze objednat jen za 249 Kč.