Marimex Kruh houpací color

Závěsná houpačka ve tvaru kruhu je svým průměrem 100 cm a nosností až 150 kg ideální nejen pro děti, ale i dospělé. Velká... více informací »
Marimex Kruh houpací color
Značka: Marimex
1 790 Kč
Do obchodu
Závěsná houpačka ve tvaru kruhu je svým průměrem 100 cm a nosností až 150 kg ideální nejen pro děti, ale i dospělé. Velká...

Závěsná houpačka ve tvaru kruhu je svým průměrem 100 cm a nosností až 150 kg ideální nejen pro děti, ale i dospělé. Velká sedací plocha houpačky nabízí volnost při houpání i dostatečný prostor pro lenošení.  Houpačka je zavěšena na 4 délkově nastavitelných lanech, která jsou zakončena kovovými kroužky pro zavěšení na nosnou konstrukci.

Vhodné pro děti od 3 let. Není určeno pro komerční využití.
Parametry:

Průměr houpačky: 100 cm
Průměr lana na prstenci: 6,5 mm
Průměr lana závěsného: 10 mm
Délka závěsných lan: 1,8 m (nastavitelné)
Kovový rám potažený provazem
Maximální nosnost: 150 kg
Hmotnost produktu (bez obalu): 5,4 kg
Výjimečný výrobek můžete získat snadno tu na stránkách umístěný v rubrice doplňky k hracím sestavám. Pořiďte si nové produkty z naší kategorie za super peníze. Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další kvalitní produkty od značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Marimex má k dispozici top zboží. A to ještě není vše!

Ve slevě produkt Marimex Kruh houpací color od známé společnosti Marimex jednoduše získáte tady nyní opravdu levně. Akční cena 1 790 Kč.