Marimex Houpačka ve tvaru kruhu MA56654

Závěsná houpačka ve tvaru kruhu je svým průměrem 100 cm a nosností až 150 kg ideální nejen pro děti, ale i dospělé. Velká... více informací »
Marimex Houpačka ve tvaru kruhu MA56654
Značka: Marimex
1 390 Kč
Do obchodu
Závěsná houpačka ve tvaru kruhu je svým průměrem 100 cm a nosností až 150 kg ideální nejen pro děti, ale i dospělé. Velká...

Závěsná houpačka ve tvaru kruhu je svým průměrem 100 cm a nosností až 150 kg ideální nejen pro děti, ale i dospělé. Velká sedací plocha houpačky nabízí volnost při houpání i dostatečný prostor pro lenošení.  Houpačka je zavěšena na 4 délkově nastavitelných lanech, která jsou zakončena kovovými kroužky pro zavěšení na nosnou konstrukci.

Vhodné pro děti od 3 let. Není určeno pro komerční využití.
Parametry:

Průměr houpačky: 100 cm
Průměr lana na prstenci: 6,5 mm
Průměr lana závěsného: 10 mm
Délka závěsných lan: 1,8 m (nastavitelné)
Kovový rám potažený provazem
Maximální nosnost: 150 kg
Hmotnost produktu (bez obalu): 5,4 kgTento oblíbený výrobek Marimex Houpačka ve tvaru kruhu můžete koupit právě na stránkách v populární sekci houpačky a houpadla. Nyní můžete získat skvělé zboží z této populární kategorie za výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené kousky od značky Marimex. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající kus Marimex Houpačka ve tvaru kruhu MA56654 od oblíbené značky Marimex snadno můžete pořídit zde teď za výhodnou cenu. Nabídky od 1 390 Kč.