Little Tikes Pískoviště bazének želva s krytem

Rozveselte si zahradu novým usměvavým kamarádem – pískovištěm ve tvaru veselé želvy. Klasická hračka na zahradu je ideální... více informací »
Little Tikes Pískoviště bazének želva s krytem
Značka: Little Tikes
1 290 Kč
Do obchodu
Rozveselte si zahradu novým usměvavým kamarádem – pískovištěm ve tvaru veselé želvy. Klasická hračka na zahradu je ideální...

Rozveselte si zahradu novým usměvavým kamarádem – pískovištěm ve tvaru veselé želvy. Klasická hračka na zahradu je ideální zábavou pro děti během slunných dnů. Může se použít buď jako pískoviště nebo jako bazének na míčky. Přední nohy želvy jsou zároveň sedátka, aby děti při hraní měly dokonalé pohodlí. Želví krunýř slouží jako kryt pískoviště, když se pískoviště nepoužívá. Vylisované obrázky na dně pískoviště pobízejí děti v hloubení a kutáníVelký vnitřní prostor pro písekKrunýř želvy slouží jako víko pro zakrytí a ochranu pískoviště, když se pískoviště nepoužíváPo stranách má pískoviště vylisovaná dvě sedátka – nohy želvy, sedátka se tak nikdy neztratí.Pro děti od 12 měsíců do 6 letRozměr 109 x 96 x 30 cm Doporučené množství písku:Na 90 % zaplnění je potřeba cca 70 l (odpovídá 3-4 balení písku pro pískoviště). Tento akční a ve slevě kus Little Tikes Pískoviště bazének můžete sehnat mimo jiné na našem webu zařazený v kategorii pískoviště. Nyní najdete parádní produkty z této známé kategorie za extra cenu.

Tento žádaný produkt Little Tikes Pískoviště bazének želva s krytem od společnosti Little Tikes snadno seženete tady opravdu levně. Nyní za akční cenu 1 290 Kč.
Další produkty značky Little Tikes