Little Tikes Obří skluzavka 180 cm Duhová

Obří skluzavka má bytelné schody pro bezpečný výstup nahoru, mírný sklon skluzné plochy a širokou základnu pro dokonalou... více informací »
Little Tikes Obří skluzavka 180 cm Duhová
Značka: Marimex
3 490 Kč
Do obchodu
Obří skluzavka má bytelné schody pro bezpečný výstup nahoru, mírný sklon skluzné plochy a širokou základnu pro dokonalou...

Obří skluzavka má bytelné schody pro bezpečný výstup nahoru, mírný sklon skluzné plochy a širokou základnu pro dokonalou stabilitu. Unikátní schůdky mají po stranách vestavěná madla pro pohodlný a bezpečný výstup nahoru.
 
Postavte skluzavku na zahradu a nechte Vaše děti užívat si radost z výstupů nahoru a klouzání dolů. Obří skluzavku lze jednoduše složit, aby bylo možné ji snadno uskladnit. Délka skluzné plochy je 180 cm, nástupní výška je 98 cm, celková výška je 140 cm. Skluzavka vyžaduje montáž. Vhodné pro děti od 3 do 6 let.
Oblíbený produkt Little Tikes Obří skluzavka 180 cm Duhová najdete bez obtíží na webu umístěný v rubrice skluzavky. Vyhledejte si oblíbené kousky z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další skvělé kousky značky Marimex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Marimex dlouhodobě dodává vysoce kvalitní produkty.

Zlevněný výrobek Little Tikes Obří skluzavka 180 cm Duhová od známého výrobce Marimex můžete sehnat na našich stránkách téměř zdarma. Ceny již od 3 490 Kč.