Krycí plachta SUPREME pro oválné bazény Orlando Premium 3,66 x 5,48 m | 10420014

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např.... více informací »
Krycí plachta SUPREME pro oválné bazény Orlando Premium 3
Značka: Marimex
1 190 Kč
Do obchodu
Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např....

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např. listí, hmyzu nebo pylu do vašeho bazénu. Díky použití ochranné vrstvy Supreme Guard je krycí plachta Supreme pevnější a lépe odolává povětrnostním vlivům – nejedná se ale o zimní plachtu a používání při teplotách pod bodem mrazu životnost krycí plachty snižuje. Barva krycí plachty je zelenočerná. K bazénu ji snadno a rychle uchytíte pomocí lanka a napínáku s ráčnou. Ocelové lanko potažené plastovou ochrannou vrstvou i napínák s ráčnou jsou součástí balení. 
Parametry:

Oválný tvarRozměr plachty 6,2 x 4,4 m.Gramáž: 110 g/m2
Pro bazény Miami/Orlando Premium 3,66×5,48 m.
Barva: zelenočerná Kvalitní a žádaný produkt můžete koupit v pohodě tu na našich stránkách v sekci bazény a doplňky. Prozkoumejte akční výrobky z naší rubriky za parádní cenu!

Tento kvalitní a levný výrobek Krycí plachta SUPREME pro oválné bazény Orlando Premium 3,66 x 5,48 m | 10420014 od výrobce Marimex snadno můžete sehnat u nás nyní opravdu výhodně. Nabídka od 1 190 Kč.