Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 5,48 m | 10420013

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např.... více informací »
Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 5
Značka: Marimex
1 490 Kč
Do obchodu
Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např....

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např. listí, hmyzu nebo pylu do vašeho bazénu. Díky použití ochranné vrstvy Supreme Guard je krycí plachta Supreme pevnější a lépe odolává povětrnostním vlivům – nejedná se ale o zimní plachtu a používání při teplotách pod bodem mrazu životnost krycí plachty snižuje. Barva krycí plachty je zelenočerná nebo modročerná (barvu při objednávce nelze zvolit). K bazénu ji snadno a rychle uchytíte pomocí lanka a napínáku s ráčnou. Ocelové lanko potažené plastovou ochrannou vrstvou i napínák s ráčnou jsou součástí balení.
Parametry:

Kruhový tvarPrůměr plachty 6,2 m.
Pro bazény průměru 5,48 m. Gramáž: 110 g/m2Barva: modročerná nebo zelenočerná (barvu při objednávce nelze zvolit)
Levný produkt Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 5,48 můžete sehnat právě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii bazény a doplňky. Připravili jsme kvalitní zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu! To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od značky Marimex. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Marimex má ve stále nabídkce špičkové produkty.

Tento designový produkt Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 5,48 m | 10420013 od známého výrobce Marimex jednoduše najdete tady a teď právě za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 1 490 Kč.