Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 3,66 m | 10420010

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např.... více informací »
Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 3
Značka: Marimex
990 Kč
Do obchodu
Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např....

Pro období, kdy není bazén používán, doporučujeme zakrytí krycí plachtou. Zamezíte tím vnikání mechanických nečistot např. listí, hmyzu nebo pylu do vašeho bazénu. Díky použití ochranné vrstvy Supreme Guard je krycí plachta Supreme pevnější a lépe odolává povětrnostním vlivům – nejedná se ale o zimní plachtu a používání při teplotách pod bodem mrazu životnost krycí plachty snižuje. Barva krycí plachty je zelenočerná nebo modročerná (barvu při objednávce nelze zvolit). K bazénu ji snadno a rychle uchytíte pomocí lanka a napínáku s ráčnou. Ocelové lanko potažené plastovou ochrannou vrstvou i napínák s ráčnou jsou součástí balení. 
Parametry:

Kruhový tvar
Průměr plachty: 4,4 m.Gramáž: 110 g/m2
Pro bazény o průměru 3,66 m. Barva: modročerná nebo zelenočerná (barvu při objednávce nelze zvolit) Ve slevě tento produkt Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 3,66 můžete sehnat již dnes tu na stránkách zařazený v kategorii zastřešení a zakrytí bazénů. Nyní koupíte parádní zboží ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Marimex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Marimex nabízí velmi kvalitní produkty.

Žádaný produkt Krycí plachta SUPREME pro kruhové bazény 3,66 m | 10420010 od top výrobce Marimex naleznete právě za akční cenu. Ceny od 990 Kč.