Komplexní sada chemie | 19900068

S touto komplexní, cenově výhodnou sadou bazénové chemie můžete snadno udržovat křišťálově čistou vodu. Pomocí... více informací »
Komplexní sada chemie | 19900068
Značka: Marimex
1 589 Kč
Do obchodu
S touto komplexní, cenově výhodnou sadou bazénové chemie můžete snadno udržovat křišťálově čistou vodu. Pomocí...

S touto komplexní, cenově výhodnou sadou bazénové chemie můžete snadno udržovat křišťálově čistou vodu. Pomocí elektronického testeru na pH a Cl změříte ph a chlor ve vodě, díky tabletám Komplex 5v1  zajistíte pravidelné chlorování vody a v případě napadení bazénu řasami použijete Chlor shock na rychlou desinfekco vody. Poté použijete vločkovací tabletu na vyvločkování nečistot.
 

Výhodná sada se skládá:

Gelová tableta 2v1 Marimex
Elektronický tester na pH a Cl
Marimex Komplex 5v1 1,6 kg
Marimex Chlor Šok 0,9 kg 

 
 
Vynikající kus můžete koupit rovnou u nás v oblíbené kategorii bazénová chemie. Podívejte se na jiné produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento výrobce Marimex dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment A to ještě není vše. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele Marimex. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Komplexní sada chemie | 19900068 pocházející od značky Marimex snadno můžete najít právě teď za výhodnou cenu. Akční cena 1 589 Kč.